August 19, 2022

‘खिमलाल पहारीको’ अभियान : महामारीमा खाद्य सामाग्री वितरण


असार ९ पोखरा: पोखरा ६ बैदाम निवासी खिमलाल पहारीले विश्वलाई आक्रान्त बनाइरहेको कोरोना महामारिका कारण आर्थिक स्रोतले कमजोर बनिरहेका बैदाम वरपरका आर्थिक कमजोरिले ग्रसित परिवारलाई खाद्य सामाग्री वितरण गर्न मुख्य पहलकदमी गर्दै अभियान सुचारु गरिरहेका छन ।

अमेरिकामा बसोबास गर्दै आएका राम बहादुर थापा र लक्ष्मी थापाले उक्त अभियानलाई सार्थक बनाउन सहयोगिका रुपमा प्रस्तुत भएका छन भने यो अभियानलाई निरंतरता दिन नेपाली काङ्ग्रेस पोखरा ६ बैदामले भने सहजीकरण गर्ने कार्य गरिरहेको छ ।

अमेरिकाबाट सहयोग गर्ने राम बहादुर थापा र लक्ष्मी थापा

सुरुवाती चरण अन्तर्गत मंगलबार पहारीको पहलमा नेपाली काङ्ग्रेस पोखरा ६ को सहजीकरणमा ३० विपन्न परिवारलाई राहत वितरण गरिसकेका छन भने तत्काल यो हप्ता भित्र नै अन्य थप विपन्न परिवारलाई आवश्यक सामाग्री उपलब्ध गराउन पहारी लागिपरिरहेका छन ।

स्थानियले यो विपन्नताको अवस्था र महामारीमा विदेशमा रहेर पनि मातृभुमिका दाजुभाइलाई सहयोग गर्ने थापा दम्पती,पहलकर्ता पहारि साथसाथै सहजीकरण गरेकोमा नेपाली काङ्ग्रेस पोखरा ६ लाई सहित धन्यवाद ज्ञापन गरेका छन ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*