June 29, 2022

झण्डै ज्यान लिएन भारतीय गाडीले

असार ११ पोखरा
पर्यटकीय क्षेत्र पोखराको लेकसाइडमा सवारी दुर्घटनाको छ। अर्घाखाँची घर भई भारत बस्दै आएका अजय बरालले चलाएको भारतीय एच आर ०९ एल ००० ९ नम्बर प्लेटको गाडीले तीन वटा मोटरसाइकल, एक स्कुट र एक ट्क्यासीलाई ठक्कर दिदा तीन जना घाइते भएका हुन् । ति मध्ये एक जनाको अवस्था गम्भीर छ भने दुई जना सामान्य घाईते भएका छन् ।

फोटो सामाजिक सञ्जाल फेसबुक बाट

भारतको दिल्लीबाट पोखरा घुम्न आएका चालकले मदिरा सेवन गरी जथाभावी सवारी चलाउदा दुर्घटन भएको वडा प्रहरी कार्यालय बैदामका प्रमुख डिएसपी कोमल शाहले जानकारी दिए ।

गाडीको ठक्करबाट पोखरा १८ भकुण्डेका ८३ बर्षीय पद्म बहादुर गुरुङ गम्भिर घाइते भएका हुन् । उनको पोखराको मेट्रोसिटी हस्पिटलमा सघन कक्ष ९आइसियू० मा उपचार भैरहेको छ ।

फोटो सामाजिक सञ्जाल फेसबुक बाट

गाडीको ठक्करबाट पोखरा गगनगौडाका पैदलयात्री ५२ बर्षीय मुकुल ढकाल र ग १६ प ९९५९ मोटरसाइकल चालक पोखरा २३ का ३३ बर्षीय इश्वर नेपाली घाइते भएका छन् । उनिहरुको मेट्रो सिटी हस्पिटलमा उपचार भैरहेको छ । गाडी चालक र गाडीलाई वडा प्रहरी कार्यालय बैदामले नियन्त्रणमा छ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*