August 16, 2022

राजु परियारको  दरौ सिरुबारी सार्बजनिक

पोखरा, २९ असार
तीन बर्षको लामो समयको अन्तराल पछी चर्चित लोक गायक राजु परियारको बहु प्रतिक्षित म्युजिक भिडियो दरै सिरुबारी युटुबमा सार्बजनिक भएको छ । म्यूजिक भिडियोलाई श्याम शुक्ला फिल्म प्रोडक्सनको आधिकारिक युटुब च्यानल श्याम शुक्ला इन्टरटेनमेन्टले आज विहान सात वजेवाट बजारमा ल्याएको हो

वरिष्ठ सस्कृतिकर्मी एबम कलाकार तथा गुरुङ चलचित्रका महानायक तारा बहादुर गुरुङको प्रस्तुतीमा लाली गुराँस ड्रेस तथा कल्चर सेन्टरले निर्माण गरेको सुपरहिट लोक गित दरौ सिरुबारिले दुइओटा राष्ट्रिय पुरस्कार समेत पाइसकेको छ । पुरस्कारहरुमा सर्बोकृस्ट लोकगित, म्युजिक खबर अवार्ड २०७२ र चौथो बायो अवार्ड २०७३ रहेका छन् ।
पर्यटकीय ठाउँ तथा नेपालको पहिले होमस्टे गाउँ दरौ सिरुबारिको विभिन्न स्थलहरुलाइ समेटेर निर्माण गरिएको भिडियोलाइ चर्चित निर्देशक घनश्याम लामिछानेले निर्देशन गरेका हुन । तारा बहादुर गुरुङ , मोनिका दाहाल र तेज गिरिको अभिनय गरेको म्युजिक भिडियो लाई प्रकाश गुरुङ काश ले खिचेका हुन भने निशान घिमिरेले सम्पादन गरेका हुन । आफ्नो जन्म गाउँको प्रचार प्रसार गर्न पाएकोमा कलाकार एबम सस्कृतिकर्मी तारा बहादुर गुरुङ अति खुशी भएको ब्यक्त गरे । उनले भने–“हामी कर्मका हिसावले जहा रहेपनि आफ्नो जन्मस्थल विर्षनुहुदैन त्यसैले मैले मेरो गाउँको वारेमा सानो लगानी गरेको हु, यो आउने पुस्ताको लागि पनि राम्रो उधाहरण वन्ने छ ।” चर्चित गित दरौ सिरुबारी को शब्द स्वयम् राजु परियारको रहेको छ भने संगीत जय कुमार परियारले दिएका छन । लक्ष्मी गुरुङ निर्माता रहेकी छन् ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*